Mostbet je sázková kancelář v České republice, která svým zákazníkům nabízí širokou škálu možností zábavy a výdělků. Naše společnost je jedním z lídrů v oboru, a to díky vysoké úrovni služeb, stejně jako atraktivním bonusům, akcím a promo kódům Mostbet pro nové i stálé zákazníky. Připojte se k nám také v naší pohodlné mobilní aplikaci a užijte si hru!

PostHeaderIcon Termíny dospělí

Jednodenní kurzy pro dospělé - kurzy probíhají v týdnu v odpoledních časech, zpravidla od sedmnácti do jednadvaceti hodin při minimálním počtu pěti účastníků. Jiný termín i čas pro ucelenou skupinu je možný po dohodě. Je možná i nabídka jiných kurzů, než jsou vyvěšené v nabídce.

Zde najdete přehled termínů jednotlivých kurzů. Pokud Vás některý z kurzů zaujal a chcete se jej zúčastnit, neváhejte a zavolejte na tel. číslo 723 489 766 a zarezervujte si místo. Pro skupiny zájemců jsme schopni zorganizovat speciální kurzy i mimo termínovou listinu. Kurzy lze pojmout i jako firemní či vánoční večírek, teambuildingovou akci... Či jen tak s kamarády nebo kamarádkami pro zpestření.